0324 233 3231 0324 329 4343 info@cuneytekmensurucukursu.com
IMG-LOGO
Anasayfa / Eğitim Sistemi / Uygulamalı Eğitim

Uygulamalı Eğitim

IMG-COURSE

1.SİMİLATÖR EĞİTİMİ

Özel Cüneyt Ekmen Sürücü Kursu, bilinçli araç kullanımının temel unsurlarını vermek amacıyla multi medya teknolojisinin tüm özelliklerini kullanan, yaratılmış olan sanal kentte gerçekçi bir trafik akışı içeren, tehlikeden uzak bir ortamda, günün her saati eğitim fırsatı sağlayan simülatör desteği vermektedir.

Gerçeği ile birebir aynı olarak  tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir.

Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamıyla yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır.

Sistemin etkileşimli yapısı ile sürücüye kazandırılmak istenen davranışlar öğretilebilmekte ve eğitim verilebilmektedir. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır.

Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar.

Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır.

Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek Özel Cüneyt Ekmen Sürücü Kursu ‘nunsanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

2.ARAÇ İLE EĞİTİM

SÜRÜCÜLÜĞÜ YENİDEN TASARLAR, SÜRÜŞTEKİ ACEMİLİĞİ GÜVENE DÖNÜŞTÜRÜR !!!

Direksiyon eğitimlerimizle Mersin’in her türlü zorlu ve yoğunluktaki trafiğinde kendi aracınızı kullanabilecek hale geleceksiniz… Bunu başarmak ve gerçekleştirmek için yapmanız gereken sadece bize ulaşmanız olacak . Kendi alanında başarılı ve uzman eğitimcilerimizle sizleri trafiğe çıkacak hale getirmeyi garanti ediyoruz…
Mersin de alacak olduğunuz doğru ve bilinçli profesyonel direksiyon dersleri sayesinde park etmek dahil geri geri gitmek dar sokak çalışmaları yokuş yukarı yollar ve her türlü zorlu parkurlarda deneyimli sürücüler haline geleceksiniz…

Başarıya gideceğiniz bu yolda direksiyon dersleri sayesinde araç kullanma ön bilgi ve becerilerini en üst seviyeye getirebilir sürüş güvenliğini artırabilirsiniz.

Mersin o kadar yoğunlaşmak ta ve zor bir hal almaya başladı ki, eksik bilgi yada yanlış bilgilerle tamamlayacağınız direksiyon eğitimleri sizi zora sokabilir.

Sürücü kursumuzun uzman kadrosuyla sizleri başarıya taşıyalım.

Sektörde yenilikçi kimliğiyle, bilinçli ve kaliteli direksiyon eğitimi sağlayan, sürücü psikolojisini bilen eğitmenlerle hizmet veren bir kurumdur. Sürücü adayının eksiklerine göre eğitimler veren, empati duygusu gelişmiş öğrencisini kendi gibi gören, konusunun uzmanı eğitmenlerimizle size en iyi hizmet anlayışıyla, uzun yıllardır sürücü adaylarının memnuniyetini sağlayan kurumsal firma olarak sektörde liderlik yapmaktayız.

Tüm eğitmenlerimiz Milli Eğitim Bakanlığının vermiş olduğu direksiyon eğitmenliği sertifikasına sahip, özel eğitimli, ileri sürüş uzmanı yetkin kişilerdir.

Siz de doğru bilgi ve bilinçli eğitimle trafiğe zaman kaybetmeden çıkabilmeniz için bize ulaşın

Direksiyon dersini, kesinlikle Bilinçli, Profesyonel Eğitimcilerden alın !!!

Gelin bütün bunları SİZİN için birlikte başaralım !!!