0324 233 3231 0324 329 4343 info@cuneytekmensurucukursu.com
IMG-LOGO
Anasayfa / Kurslar / Direksiyon Eğitimi

Direksiyon Eğitimi

IMG-COURSE

Özel Direksiyon eğitimlerimiz le Mersin’in her türlü zorlu ve yoğunluktaki trafiğinde kendi aracınızı kullanabilecek hale geleceksiniz… Bunu başarmak ve gerçekleştirmek için yapmanız gereken sadece bize ulaşmanız olacak . Kendi alanında başarılı ve uzman eğitimcilerimizle sizleri trafiğe çıkacak hale getirmeyi garanti ediyoruz…
Mersin de alacak olduğunuz doğru ve bilinçli profesyonel direksiyon dersleri sayesinde park etmek dahil geri geri gitmek dar sokak çalışmaları yokuş yukarı yollar ve her türlü zorlu parkurlarda deneyimli sürücüler haline geleceksiniz…

Başarıya gideceğiniz bu yolda özel direksiyon dersleri sayesinde araç kullanma ön bilgi ve becerilerini en üst seviyeye getirebilir sürüş güvenliğini artırabilirsiniz.

Mersin o kadar yoğunlaşmak ta ve zor bir hal almaya başladı ki, eksik bilgi yada yanlış bilgilerle tamamlayacağınız direksiyon eğitimleri sizi zora sokabilir.

Sürücü kursumuzun uzman kadrosuyla sizleri başarıya taşıyalım.

DİREKSİYON DERSLERİMİZ MERSİN’ in HEMEN HEMEN BÜTÜN SEMTLERİNİ KAPSAMAKTADIR!!!

Sektörde yenilikçi kimliğiyle, bilinçli ve kaliteli direksiyon eğitimi sağlayan, sürücü psikolojisini bilen eğitmenlerle hizmet veren bir kurumdur. Sürücü adayının eksiklerine göre eğitimler veren, empati duygusu gelişmiş öğrencisini kendi gibi gören, konusunun uzmanı eğitmenlerimizle size en iyi hizmet anlayışıyla, uzun yıllardır sürücü adaylarının memnuniyetini sağlayan kurumsal firma olarak sektörde liderlik yapmaktayız.

Tüm eğitmenlerimiz Milli Eğitim Bakanlığının vermiş olduğu direksiyon eğitmenliği sertifikasına sahip, özel eğitimli, ileri sürüş uzmanı yetkin kişilerdir.

Siz de doğru bilgi ve bilinçli eğitimle trafiğe zaman kaybetmeden çıkabilmeniz için bize ulaşın

Direksiyon dersini, kesinlikle Bilinçli, Profesyonel Eğitimcilerden alın !!!

Şehir içi araç kullanımında iyi bir sürücünün yapması gerekenleri, bilmesi ve uygulamak zorunda oldukları kuralları, uygulamalı bir biçimde öğretiyoruz…

Biliyoruz ki bize ulaşan sürücü adaylarının en büyük sorunu Mersin gibi kalabalık ve yoğun şehir trafiğinden korkuyor olmalarıdır. Daha önce bir çok kez denemelerine rağmen hatta bunu yakınlarından destek alarak yaşadıkları kötü tecrübeler bu korkuları daha da artırmaktadır. İşte bu sebeple direksiyon eğitim son derece önemlidir. Bu konuda profesyonel, işinde uzman eğitmenlere ihtiyaç doğmaktadır. Biz bu görevi sizin için üstleniyoruz.

Gelin bütün bunları SİZİN için birlikte başaralım !!!