• Pazartesi-Cumartesi 08.00 - 20.00 Pazar günü kapalı
  • 0324 233 32 31 - 0324 329 43 43 info@cuneytekmensurucukursu.com
  • Follow Us

Hakkımızda

HomeHakkımızda

Cüneyt Ekmen Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda halen B (otomobil) A1-A2 (motosiklet), D ( Otobüs ) C (Kamyon) ve CE (Tır) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 15′ er kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Cüneyt Ekmen Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Cüneyt Ekmen Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.

Güvenli araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumlarının kurucularının geniş çevrelerinin katkıları ile kısa bir sürede aday sayısında üst sıralara yerleşti. Hizmette kaliteyi her zaman ön plana çıkaran kurumumuz yakalamış olduğu müşteri memnuniyeti ile Mersin’de bugün de üst sıralardaki yerini korumaktadır.

Sürücü kursu ; denildiğinde ilk akla gelen, belirli eğitimlerin alındığı ve ehliyet sınavına girmek için hazırlık yapılan merkezlerdir. Oysa ülkemizdeki trafik anlayışını ve büyük şehirlerdeki trafik keşmekeşini düşündüğümüzde bu bakış açısı bir ölçüde kısırdır. Kurslar sürücü adaylarının trafiğe alışkanlık yetilerini artıran ve şoförlük aşamasında olası sıkıntıları pratik bir şekilde gidermeyi öğreten, yine olası sağlık sorunlarına en doğru müdahale yöntemlerini gösteren kuruluşlardır. Bu nedenle doğru kursun seçilmesi ile neler elde ediyor olduğumuzu yeniden düşünmekte yarar var.

Bu açıdan bakıldığında son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Özel Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumları, alanında uzman eğitimci kadrosu, eğitim araçları ve uygulama sınıfları ile farklılığını gösteriyor. Eğitim verdikleri kişilerin yalnızca ehliyet almalarını değil, trafikte maksimum düzeyde güvende olmalarını sağlayan bir işletme olarak görülüyorlar.

Sürekli değişen mevzuatlara uygun olarak hazırlanan sınıf ve araçlarla uzman sürücü yetiştiren kurumumuz, bu kaliteli eğitime gösterilen ilgi ile başarıyor. Kişilerin yalnızca ehliyet sınavına hazırlanması ne yazık ki her gün duyduğumuz o kötü haberleri karşımıza çıkarıyor. Ancak Özel Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumların da verilen eğitimlerde hem psikolojik katsayılar değerlendirilir, hem de en doğru yöntemlerle uygulamalar yapılır, doğal olarak kurumumuz daha çok tercih edilecektir..

Bilinen standartların üzerine çıkıp en son teknolojik yöntemlerle sunum yapan kurumumuz, belge alma amaçlı eğitim değil, doğru sürücü yetiştirme amaçlı faaliyet göstermektedir.

Aday sayımızdaki artış çevremize verdiğimiz hizmet ağını genişletme ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

Ulaştırma Bakanlığı’ndan yetki alarak Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumlarının bünyesinde Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezini hizmete açtık. Bu kurumumuzda sürücülere uluslar arası ve yurtiçi ticari araç kullanma belgeleri SRC-1 , SRC-2 , SRC-3 , SRC-4 , belgeleri verilmektedir.

Ayrıca bu kurumumuzda uluslar arası sahada veya yurtiçinde faaliyet gösteren yük ve yolcu taşımacılığı yapan firma yöneticilerinin alması gereken Orta Düzey Yönetici (ODY) ve Üst Düzey Yönetici (ÜDY) belgeleri de verilmektedir.

Kurumumuz Mersin halkının eğitime vermiş olduğu değer ile canlanmakta ve büyümektedir. Kurumumuz, inisiyatifçi ve günlük tutarsız politikalardan uzak kurumsal ve profesyonel yönetim şekli ile Mersin’imize değer katma çabası içerisindedir.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizlere pozitif katkı sağlayan tüm Mersin halkına teşekkürü borç bilerek yolumuza devam ediyoruz.

Saygılarımızla.

Created by: Adana Seo